į pirmą puslapį

Dienos skaitiniai

 

 

 
Skelbimų archyvas atgal

Parapijos šeimų stovykla 2017
Paskelbta: 2017-03-02 20:21:47

Parapijos šeimų judėjimas "Gyvybės Duona" kviečia jus į Parapijos Vasaros stovyklą, kuri vyks liepos 19-23 dienomis „Toliejos“ poilsio namuose prie Ešerinio ežero Molėtų rajone.

Į stovyklą kviečiame tiek jaunas, tiek ir brandžias, tiek pilnas, tiek ir nepilnas šeimas - juk mes visi ir esame ta bendruomenė, kuri turi stiprėti. Laukiame ir jaunųjų savanorių, kurių pagalba labai reikalinga.

Stovyklos pradžia - liepos 19 (trečiadienio) vakaras, stovyklą baigsime liepos 23 dieną (sekmadienį) po pietų.

Stovyklausime poilsiavietėje "Tolieja", įsikūrusioje prie Ešerinio ežero, Molėtų rajone, apie 75 km nuo Vilniaus. Nakvynė planuojama poilsio namų patalpose, būsime pamaitinti tris kartus per dieną. Tikimės, kad stovykloje dalyvaus apie 120 dalyvių - suaugusių ir vaikų.

Stovyklos dalyvio registracijos mokestis yra 50€ šeimai. Kokio dydžio auka kviesime prisidėti prie stovyklos šiemet, paaiškės, kai gausime atsakymus į stovyklos paramos prašymus. Praėjusiais metais dalyviai prisidėjo 150€ auka šeimai.

Tam, kad geriau pasiruoštume stovyklai, laukiame Jūsų pagalbos aktyviai prisidedant prie jos parengimo ar įsipareigojant dirbti joje savanoriu.

Registracija į stovyklą pagal šią nuorodą:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe23E7wPckouvaAPSuiRJndXoqSj_7FftO_h3_JVtuV2Z-u4A/viewform

Dėl papildomos informacijos galite teirautis:

telefonu 8-650- 30325 (Raimondas)

elektroninio pašto adresu duonagyvybes@google.com.

aukštyn