į pirmą puslapį

Dienos skaitiniai

 

 

 
Skelbimų archyvas atgal

PARAPIJOS SKELBIMAI 2017 gruodžio 10 - 17
Paskelbta: 2017-12-03 13:49:18
Šios savaitės ketvirtadienį (gruodžio 14 d.) kviečiame į visos dienos adoraciją bažnyčioje. Taip pat tądien prisiminsime kun. Mareką jo mirties pirmosiose metinėse. Kviečiame už jį melstis 12-os valandos mišiose drauge su Kardinolu, o po vakarinių mišių 19 val. palėpėje klausysimės kun. Mareko balso ir žiūrėsime video, kur jis įamžintas. Jeigu turite įrašų su kun. Mareku, atsineškite į tą vakarą.
 
Šeštadienį, gruodžio 16 d., 12 val. arkikatedroje bus konsekruotas naujas vyskupas Darius Trijonis. Kviečiame malda ir dalyvavimu palaikyti!
 
Kitą savaitę pradėsime advento rekolekcijas, kurias ves tėvai dominikonai. Rekolekcijos vyks gruodžio 18-19-20 d. (pirmadienį-trečiadienį). Pasiruošti rekolekcijoms kviečiame susitaikinimo pamaldomis: kitą sekmadienį (gruodžio 17 d.) nebus 16-os val. mišių, vietoj jų kviečiame ateiti atlikti išpažintį.
 
Jau dabar kviečiame mąstyti apie parapijos piligriminę kelionę į Romą. Į amžinąjį miestą keliausime balandžio 9-13 dienomis, orientacinė kelionės kaina – 350 eurų. Registraciją pradėsime po Kalėdų.
 
Visą Adventą netoli Katedros aikštės, Kryžiaus namų kieme, veiks Benamių prakartėlė. Lankydami katedros eglutę užeikite ir Benamių prakartėlės aplankyti. Kviečiame savanoriauti prie Benamių prakartėlės ir pasiūlyti užėjusiems į kiemą žmonėms įsigyti žvakelių/medinių dirbinių už auką. Užsirašyti savanorystei galima internete: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1bQcOdmHAaL6Keqd0GqlFxEOQPB_Tuj_oHQNCiEjXaS0/edit?usp=sharing  
 
Zakristijoje už auką galima įsigyti Carito žvakelių, kalėdaičių Kūčių stalui, prakartėlių ir katalikiškos spaudos.
 
Per Kalėdų atostogas vaikai eis į Senelių namus pasveikinti ten gyvenančių, todėl prašome per šį adventą šeimose paruošti dovanėlių seneliams ir atnešus paduoti katechetams arba į zakristiją.
 
Kviečiame atnešti tvarkingų žaislų, kurie bus padovanoti parapijos Carito globojamiems vaikams
 
aukštyn