į pirmą puslapį

Dienos skaitiniai

 

 

 
Skelbimų archyvas atgal

PARAPIJOS SKELBIMAI (2018-09-16)
Paskelbta: 2018-09-14 18:04:23

 PARAPIJOS SKELBIMAI (2018-09-16)

Registracija Pirmajai Komunijai 

Rugsėjo 21 d., penktadienį, kviečiame pasiruošti susitikimui su Popiežiumi atliekant išpažintį. Penktadienį mūsų bažnyčioje nuo 15 iki 21 val. bus klausoma išpažinčių.

Rugsėjo 22 d., šeštadienį, popiežius lankysis S. Daukanto aikštėje, Aušros Vartuose ir susitiks su jaunimu Katedros aikštėje. Su Popiežiumi galėsite susitikti mieste: https://popieziausvizitas.lt/programa/piligrimams-vilniuje. Susiplanuokite susitikimą – gatvėse, kuriomis Popiežius važiuos arba prie nunciatūros Antakalnyje, T. Kosciuškos gatvėje, kur jis gyvens – Popiežius jūsų laukia!

Kadangi rugsėjo 23 d., sekmadienį, Vilniuje šv. Mišių nebus, visi yra kviečiami sekmadienio Mišiose dalyvauti iš vakaro – rugsėjo 22 d., šeštadienį 19 val. Užsiregistravusius į Mišias su Popiežiumi Kaune kviečiame zakristijoje atsiimti kvietimus. Saugokite gautą kvietimą, jis – vienintelė galimybė patekti į susitikimą su popiežiumi. Jei į Kauną vykti negalite, sekmadienį su popiežiumi galėsite susitikti Lukiškių aikštėje.

Į popiežiaus aukojamas šv. Mišias Kaune rugsėjo 23 d., sekmadienį, išvykstame 4 val. ryto: pasiimkite įėjimo bilietą, užkąsti ir atsigerti, sulankstomą kėdutę atsisėsti bei apsiaustą nuo lietaus (skėčio neimkite): https://popieziausvizitas.lt/daiktai-kuriuos-galima-arba-draudziama-isinesti-i-susitikimus-su-popieziumi.

Nuo Advento pradėsime švęsti jubiliejinius, 350-uosius, Vilniaus Kalvarijų gyvavimo metus. Šalia visų numatytų kultūrinių ir pastoracinių veiklų jau pradėjome imtis ir ūkinių, remonto darbų: pradėtas perkloti asfaltas, kuriame nebežiojės duobės ir nebetelkšos balos. Bus sutvarkyti ir ilgainiui platinami laiptai, vedantys į šventorių, įrengtas stovėjimo aikštelės ir bažnyčios apšvietimas. Šių svarbių darbų finansinė dalis yra žymi, todėl pasivedame tiek jūsų maldos, tiek ir finansinei paramai. Savo auką galite palikti zakristijoje arba pervesti į parapijos sąskaitą:

Paramos gavėjas: Vilniaus (Kalvarijos) Šv. Kryžiaus Atradimo parapija
Sąskaitos numeris: 
LT167044060001477217 SEB Bankas

Paskirtis: auka 350-ojo jubiliejaus darbams

 

aukštyn