LT EN DE PL 
į pirmą puslapį

Dienos skaitiniai

 

 

 
Chorai

" Kas gieda - dvigubai meldžiasi", tokios minties vedami skubame kiekvieną sekmadienį į šv. Mišias šlovinti Dievą, o kad balsai darniai skambėtų, renkamės kartą per savaitę (dažniausiai šeštadienį) į choro repeticiją. Parapijoje veikia net du vaikų chorai - lietuviškas ir lenkiškas, kartu giedame, meldžiamės, kalbamės apie tikėjimą ir gyvenimą, palaikome vieni kitus. Dalyvaujame įvairiuose renginiuose, kartu einame į koncertus, važiuojame į stovyklas.

Nori prie mūsų prisijungti ir giesme kartu šlovinti Dievą?

Laukiame tavęs ir visų vaikų, kurie jau baigė antrą klasę po lenkiškų šv. Mišių kas antrą sekmadienį 10 val. arba po lietuviškų šv. Mišių kiekvieną sekmadienį 11.30. 

Dėl visų klausimų galima kreiptis į choro vadovę Dovilę telefonu 8 689 55 301.

"Kartais labai sunku iš ryto atsikelti ir bėgti į mišias, prieš tai dar į repeticiją... bet mane (nežinau kodėl) tiesiog traukia dainuoti, giedoti (nesvarbu). Kartais man atrodo, kad dainuoti yra mano pašaukimas, kad Dievas nori matyti mane bedainuojančią, begiedančią. Dar manau, kad choro vadovė yra labai šauni ir gali išmokyti įvairių dainavimo paslapčių".

EMILIJA P.

"Aš chorą lankau labai ilgai nuo vadovės Julijos iki dabar ir ruošiuosiu dar lankyti ilgai nes man labai malonu dainuoti ar giedoti".

EMILIJA B.

"Kažkada mano Mama lankė chorą, todėl ji norėjo ir mane į jį užrašyti. O dabar esu jai labai dėkinga, nes šitas choras tapo kaip dalis manęs. Savo balsais mes šloviname Dievą, ir toks maldos būdas man labai patinka. Iš tiesų visas drauges visada kviečiau į chorą, nes ir vadovę puikia turim ir kunigus, kurie mus myli. :)"

Ingrida B.

 

aukštyn