V Velykų sekmadienio skelbimai 2021-05-02

Paveskime savo mamas Marijos globai ir už jas melskimės ne tik šiandien, bet visą gegužės mėnesį, dalyvaudami gegužinėse pamaldose, kurios vyks likus 15 minučių iki vakarinių šv. Mišių. Lietuvos vyskupai kviečia tiesti maldos tiltą ir nuo Motinos iki Tėvo dienos melstis už Lietuvos šeimas. O gegužės 3 d., pirmadienį, 19 val. šv. Mišiose melsimės už mirusias mamas.

Jei jūsų mama ar močiutė dar neturi puikios ir vertingos kun. Mozės knygos „Nesuskambėjęs pragaras“, užsukite į zakristiją, kur galėsite už savikainą (10 eurų) knygą įsigyti. Zakristijoje rasite ir naują žurnalo „Artuma“ numerį, taip pat „Kelionę“.

Keliaukime drauge Sekminių link! Kiekvieną antradienį 20 val. zoom platformoje kelionėje mus lydi kun. Andrius Končius iš Romos. Prisijungimo nuorodą rasite čia.

Laukdamas Sekminių Bažnytinio paveldo muziejus drauge su Vilniaus paveikslų galerija atidarė bendrą parodą „Sakralusis Vilnius: piligrimų kelias nuo Aušros vartų iki Kalvarijų“. Kviečiame apsilankyti joje!

Parapijos šeimas ir vaikus kviečiame kviečiame piešti, tapyti, fotografuoti ar rašyti eilėraščius apie Sekmines. Iki gegužės 15 d. savo kūrybos rezultatą atneškite į zakristiją. Darbai bus eksponuoti Sekminių metu.

Kaip ir kasmet, nuoširdžiai dėkojame ir už 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio dalį, kurią skiriate parapijos veikloms paremti. Zakristijoje arba šiame puslapyje suteiksime išsamią informaciją norintiems neatveriant piniginės prisidėti prie parapijos gyvasties.

Kaip ir kasmet, raginame dalyvauti Maisto banko akcijoje. Ateinantį šeštadienį (gegužės 8 d.) nuo 10 iki 20 val. mūsų parapijos Caritą kviečiame paremti Mandarino Rimi parduotuvėje. Kviečiame ir savanorius – užsukite į zakristiją.

Scroll to Top