Sausio 25-31 d. aktualijos

Lietuvos vyskupų sprendimu bažnyčios iki sausio 31 d. bus atviros tik asmeninei maldai, o Šv. Mišiose kviečiame dalyvauti nuotoliniu būdu (parapijos interneto svetainėje vww.vilniauskalvarijos.lt). Nuo pirmadienio iki šeštadienio Šv. Mišias aukojame 19 val., sekmadieniais – 10.30 ir 12 val.  Ačiū, kad meldžiatės drauge ir kad kunigų maldai patikite savo intencijas.

Iki karantino pabaigos darbo dienomis bažnyčia asmeninei maldai atvira nuo 8 iki 12 val. ir nuo 14 iki 17 val., o šv. Komunija dalijama 14 ir 17 val. Sekmadieniais asmeninei maldai bažnyčia atvira nuo 15 iki 18 val., o šv. Komunija dalijama 15 ir 18 val. Kiekvieną vakarą 20 val. visoje Lietuvoje skamba bažnyčių varpai, kviesdami šauktis Šv. Juozapo užtarimo, idant pandemija kuo greičiau apmalštų.

Iki karantino pabaigos išpažinčių klausysime šeštadieniais nuo 16 iki 17 val.

Iki sausio 25 d. viso pasaulio krikščionys (t.y. katalikai, stačiatikiai ir protestantai) melsis už krikščionių vienybę. Kviečiame ir jus į savo asmeninę maldą įtraukti krikščionių vienybės intenciją.

Lietuvos statistikos departamentas pradeda internetinę gyventojų apklausą, kuria siekia sužinoti kokiõs religijos, tautybės žmonės gyvena Lietuvoje. Kviečiame ir jus iki vasario 17 d. atsakyti į keturis Statistikos departamento užduodamus klausimus apie tautybę, gimtąją kalbą, kitų kalbų mokėjimą ir išpažįstamą tikėjimą. Internetinę apklausą rasite puslapyje surasymas.stat.gov.lt

Scroll to Top