Vasario 28 – Kovo 7 d. aktualijos

Gavėnią kviečiame praleisti drauge su Pirmosios Komunijos vaikų tėveliais ieškant atsakymų į svarbiausius tikėjimo klausimus. Po didelio susidomėjimo sulaukusio pirmojo susitikimo kviečiame į antrą nuotolinę paskaitą. Kaip liudyti savo tikėjimą patars žurnalistas ir šoumenas Rimas Šapauskas. Pasimatykime šį antradienį 19 val. zoom platformoje.

Ketvirtadienais 20.15 val. zoom‘o platformoje kviečiame drauge skaityti Šventąjį Raštą lectio divina metodu.

Šeštadienį – pirmasis kovo mėnesio šeštadienis, kryžiaus kelio diena. Dėl karantino kryžiaus kelias lauke nebus einamas, tačiau kviečiame į šv. Mišias už visus, kas eina savarankiškai kryžiaus kelią ir  kam yra brangios Vilniaus Kalvarijos – ateinantį šeštadienį jos bus aukojamos 12 val. Tuo tarpu kryžiaus kelias kiekvieną gavėnios penktadienį vyksta prieš vakaro šv. Mišias, t.y. 18.40 val., o sekmadieniais po 12 val. šv. Mišių bus giedami Graudūs verksmai.

Gavėnios kelionei siūlome svarų ir vertingą žurnalą „Kelionė“ – jį rasite zakristijoje. Šįkart žurnale – ir mūsų parapijos namų atkūrimo istorija.

Bažnyčioje rasite Raudų sieną. Maldoje apsvarstykite pasiryžimą šiai gavėniai, užrašykite jį ant lapelio ir palikite sienos plyšyje.

Visą gavėnią negendančiais maisto produktais kviečiame pasidalinti su mūsų parapijos Carito globojamomis šeimomis ir vargšais. Negendančių maisto produktų kviečiame įdėti į Pasninko dėžę. Jeigu pažįstate mūsų parapijoje sunkiai besiverčiančių šeimų ar vienišų žmonių, kuriems būtų reikalinga Carito pagalba, labai prašome apie tai informuoti parapijos kunigus.

Kaip ir kasmet, nuoširdžiai dėkojame ir už 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio dalį, kurią skiriate parapijos veikloms paremti. Zakristijoje arba puslapio skiltyje PARAMA suteiksime išsamią informaciją norintiems neatveriant piniginės prisidėti prie parapijos gyvasties.

Bažnyčia asmeninei maldai atvira visą dieną, o šv. Komunija darbo dienomis ir šeštadieniais dalijama 14 ir 17 val., sekmadieniais – 15 ir 18 val. Išpažintys klausomos šeštadieniais nuo 16 iki 17 val.

Scroll to Top