Skelbimai 2021-09-26

XXVI eilinis sekmadienis

Rugsėjo 26 d. – švenčiame Pasaulinę migrantų ir pabėgėlių dieną, yra nuostabi progą parodyti mūsų artimo meilę konkrečiais darbais, padėti šiuo metu prieglobsčio Lietuvoje prašantiems asmenims. Šiuo metu migrantų stovyklose ir pasienio užkardose gyvena 4140 migrantų iš Irako, Kongo, Kamerūno Sirijos, Rusijos, Irano, Afganistano. Tarp prieglobsčio ieškančiųjų / prašančiųjų – 1000 vaikų (129 vaikai iki 3 metų), 634 moterys (22 moterys laukiasi kūdikio). Po šv. Mišių prie durų darysime rinkliavą paremti Lietuvoj esančius migrantus ir pabėgėlius, ačiū už tuos atneštus daiktus į Carito dėžę esančią bažnyčioje, iki dar pasiliks savaitę.

Spalio mėnesį Bažnyčia kviečia kasdien kalbėti Rožinį.

Mūsų bažnyčioje Rožinio pamaldos vyks kasdien prieš Šv. Mišias, todėl kviečiame į Mišias ateiti anksčiau.

Šiokiadieniais ir šeštadieniais rožinį kalbėsime 18.45 val., sekmadieniais 11.30 val.

Spalio 2 d., – minime Angelus Sargus. Pamaldų metu melsimės už tarnaujančius policijoje ir mūsų parapijoje įsikūrusias Angelų Sargų seseris.

Spalio 2 d.,  kviečiame eiti Kryžiaus kelią:

  • 8 val. – Kryžiaus kelio pradžia nuo Sopulingosios koplyčios Baltupiuose;
  • 12 val. – Šv. Mišios bažnyčioje.

Spalio 3 d., – 10.30 val. Šv. Mišių metu pradėsime katechetinius metus, nuo tada pradėsime transliuoti ir šias 10.30 val. šv. Mišias mūsų parapijos svetainėje ir YuoTube. Po 16-os val. Mišių kitą sekmadienį kviečiame pasilikti adoracijoje ir šlovinime.

Parapijos jaunimas kviečia pradėti naują jaunimo veiklų sezoną kartu. Spalio 3 d.  16 val. Šv. Mišios, po kurių lauks trumpa adoracija bei šlovinimas. Po laiko maldai turinčius galimybių pasus jaunimas kviečia nepabėgti: lauks smagi kompanija, arbata ir priešaky laukiančių veiklų pristatymas.

Jau baigiame šią savaitę registraciją Sutvirtinimui. – PASKUBĖKIME. Sutvirtinimui kviečiame registruotis jaunimą nuo 15 metų ir suaugusiuosius, ypač ketinančius tuoktis ar norinčius tapti krikštatėviais. Registracija zakristijoje ir mūsų internetiniame puslapyje. Tuo tarpu registracija I Komunijai baigta. O ką veikti tiems vaikams, kurie šiemet jau priėmė Pirmąją Komuniją? Juos kviečiame tęsti tikėjimo kelionę ir jau dabar zakristijoje užsirašyti į jiems skirtą grupelę.

 

Nuo Spalio mėnesio, ketvirtadieniais 20.00 Zoom platformoje kviečiame kartu su mūsų mons. Janu Kasiukevičiumi skaityti Šv. Raštą LECTIO DIVINA metodu.

 

Kviečiame jus į rekolekcijas, kurios vyks jūsų namuose! Tai jėzuitiškos 33-jų savaičių pratybos „Eik į savo kambarėlį“, susidedančios iš asmeninės maldos namuose ir pasidalinimo grupelėje parapijos namuose. Registracija zakristijoje ir internetiniame puslapyje VilniausKalvarijos.lt

Pradžia: rugsėjo  29 d.- 18.30,   spalio  6 d.  –  18.30 (negalėjusiems atvykti 09.29 d.)Vieta: Vilniaus Šv. Kryžiaus atradimo(Kalvarijų) parapijos namuose

 

JEIGU ESATE BAIGĘS (-usi) “EIK Į SAVO KAMBARĖLĮ” kursą ir norėtumėte toliau keliauti IGNACIŠKOJO DVASINGUMO KELIU KVIEČIAME atvykti į VILNIAUS ŠVENTO KRYŽIAUS ATRADIMO Bažnyčią (Kalvarijų g. 329). Spalio 13 dieną 19 val. rinksimės į pirmą susitikimą ir pradėsime 8 ŽINGSNIŲ PROGRAMĄ. Daugiau informacijos zakristijoje.

  • Zakristijoje kviečiame įsigyti ir atrasti žurnalus šeimai Kelionė bei Artuma.

 

Palaimintos savaitės!