2022 11 27 PARAPIJOS SKELBIMAI

I Advento sekmadienio (lapkričio 27 d.) skelbimai

Adventas yra džiugus Kristaus gimimo laukimo laikas. Advento simbolis – vainikas, su keturiomis žvakėmis, kurios primena mums keturis Advento sekmadienius. Tikimės, tokių vainikų nepritrūks ir jūsų šeimose, o visi atneštieji Advento vainikai šiandien bus laiminami po kiekvienų šv. Mišių. O palaimintus Advento vainikus nuo šiandien per visą savaitę galėsite pasiimti namo.

 

parapijai sukurtą nuostabų Advento vainiką bažnyčioje esame dėkingi Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro bendruomenei, kuri yra įsikūrusi šalia mūsų, Ateities gatvėje.

 

Po sekmadienio kiekvienų šv. Mišių buvo pašventinti Kalėdaičiai, kuriuos galima įsigyti bažnyčioje per visą Advento laikotarpį.

 

Dar vienas Advento išskirtinumas: Rarotų šv. Mišios žvakių šviesoje. Jos bus aukojamos šiokiadieniais 7 val. ryte.

 

Prie Marijos altoriaus kviečiame įsigyti Carito žvakučių „Gerumas mus vienija“, kurias galite uždegti savo Advento vainike. Kaip ir kasmet, prie Kryžiaus relikvijos pastatyta žaislų dėžė – kviečiame paaukoti tik geros kokybės žaislus CARITAS globojamiems vaikams.

 

Ketvirtadieniais po rytinių šv. Mišių norime pakviesti į valandinę Švč. Sakramento Adoraciją ir pabūti Viešpaties artumoje.

 

Informuojame, kad kiekvieną mėnesio pirmą penktadienį, nuo rytinių šv. Mišių pabaigos iki 16 val., bažnyčioje vyks Švč. Sakramento Adoracija, meldžiantis, kad greičiau baigtųsi karas Ukrainoje, atsivertimo Rusijai ir apsaugos Lietuvai. Primename, kad nuo lapkričio 4 d., meldžiamės nepertraukiama malda šia intencija nuo ryto 6 val. iki 24 val.

Labai kviečiame prisijungti bet kuriuo paros metu.

 

Gruodžio 3 d., šeštadienį, kviečiame eiti Kryžiaus kelią:

8 val. Kryžiaus kelio pradžia nuo Sopulingosios koplyčios Baltupiuose;

12 val. Šv. Mišios bažnyčioje.

 

Ateinantį sekmadienį, po 16 val. Šv. Mišių, kviečiame pasilikti Adoracijoje ir maldos vakare.

 

Skelbimas vaikams, šeimoms, jauniems ir seniems bei visiems, mokantiems rašyti. Visą Adventą kviečiame rašyti laiškus, Kalėdines atvirutes ir sveikinimus gerontologijos centre gyvenantiems seneliams ir ne tik jiems. Savo kalėdinį sveikinimą atneškite į zakristiją, o mes jį perduosime vienišiems seneliams.

 

Šį ir kiekvieną Advento sekmadienį jaunimas kviečia užsukti prie jaunimo staliuko sušilti – jūsų lauks skani kava, natūrali arbata, kakava bei sausainiai ir saldumynai prie jos. Taip pat už auką galėsite įsigyti rankų darbo natūralių žvakidžių bei iš jų pasidaryti Advento vainiką arba pasipuošti Kūčių stalą. Jaunimas jūsų lauks netoli kaštono prie mašinų aikštelės. Visos aukos bus skiriamos jaunimo kelionei į Pasaulines jaunimo dienas paremti.

 

Vaikų grupelė Sekmadieniukai sukūrė savą Advento kalendorių ir kviečia visus vaikus su šeimomis šokoladukus šį Adventą keisti į prasmingas veiklas. Juos rasite zakristijoje.

 

Bažnyčios gale rasite lapelius su Advento pasiryžimais tiek lietuvių, tiek lenkų kalbomis, tad jei trūksta minčių, kviečiame išsitraukti vieną ir sau.

 

Ateinantį šeštadienį, 12.30 val., parapijos didžiojoje salėje vyks jaunimo susitikimas, tad kviečiame visus jaunus ir imlius žmones!

 

Zakristijoje kviečiame įsigyti ir atrasti žurnalus šeimai Kelionė bei Artuma.

Taip pat galima įsigyti kalendorių 2023 metams.