2022 12 04 PARAPIJOS SKELBIMAI

II Advento sekmadienio (gruodžio 4 d.) skelbimai

Adventas – džiugus Kristaus gimimo laukimo laikas. Advento simbolis – vainikas, su keturiomis žvakėmis, kurios primena mums keturis Advento sekmadienius.

 

Šiandien, po 16 val. Šv. Mišių, kviečiame pasilikti Adoracijoje ir maldos vakare.

 

III Advento sekmadienį (gruodžio 11 d.) aukos bus renkamos Carito tarnystei: parapijos (rektorato) labdaringoms veikloms, Vilniaus arkivyskupijos ir Lietuvos Caritui.

 

Kitą sekmadienį, gruodžio 11 d., po 12 val. Šv. Mišių, vyks senjorų susitikimas.

 

Rytoj, pirmąjį mėnesio pirmadienį, bus aukojamos sudėtinės šv. Mišios su mišparais už mūsų mirusiuosius.

 

Ketvirtadienį, gruodžio 8 d., švęsime Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo iškilmę, Šv. Mišios, kaip įprasta, 7 val. ryte ir 19 val. vakare.

 

Gruodžio 17 d., šeštadienį, nuo 13 iki 17 val., kunigai klausys išpažinčių bažnyčioje. Neatidėkime išpažinties paskutinėms Advento dienoms.

 

Dar vienas Advento išskirtinumas: Rarotų šv. Mišios žvakių šviesoje. Jos bus aukojamos šiokiadieniais 7 val. ryte.

 

Ketvirtadieniais, po rytinių šv. Mišių, norime pakviesti į valandinę Švč. Sakramento Adoraciją ir pabūti Viešpaties artumoje.

 

Pašventintus Kalėdaičius rasite mūsų bažnyčios zakristijoje. Prie Marijos altoriaus kviečiame įsigyti Carito žvakučių „Gerumas mus vienija“, kurias uždegti galite savo Advento vainike. Kaip ir kasmet, prie Kryžiaus relikvijos pastatyta žaislų dėžė – kviečiame paaukoti tik geros kokybės žaislus CARITAS globojamiems vaikams.

 

Skelbimas vaikams, šeimoms, jauniems ir seniems bei visiems, mokantiems rašyti. Visą Adventą kviečiame rašyti laiškus, Kalėdines atvirutes ir sveikinimus gerontologijos centre gyvenantiems seneliams ir ne tik jiems. Savo kalėdinį sveikinimą atneškite į zakristiją, o mes jį perduosime vienišiems seneliams.

 

Taip pat kviečiame parapijos vaikus kartu su tėveliais padaryti žaislą mūsų parapijos eglutei, kuri stovės lauke, šalia parapijos namų.

 

Šį ir kiekvieną Advento sekmadienį jaunimas kviečia užsukti prie jaunimo staliuko sušilti – jūsų lauks skani kava, natūrali arbata, kakava bei sausainiai ir saldumynai prie jos. Taip pat už auką galėsite įsigyti rankų darbo natūralių žvakidžių bei iš jų pasidaryti Advento vainiką arba pasipuošti Kūčių stalą.

Visos aukos bus skiriamos jaunimo kelionei į Pasaulines jaunimo dienas paremti.

 

Vaikų grupelė Sekmadieniukai sukūrė savą Advento kalendorių ir kviečia visus vaikus su šeimomis šokoladukus šį Adventą keisti į prasmingas veiklas. Juos rasite zakristjoje.

 

Zakristijoje kviečiame įsigyti ir atrasti žurnalus šeimai Kelionė bei Artuma.

Taip pat galima įsigyti kalendorių 2023 metams.