Vilniaus Kalvarijos laukia Sekminių

Tos pirmosios savaitės dienos vakare, durims, kur buvo susirinkę mokiniai, dėl žydų baimės esant užrakintoms, atėjo Jėzus, atsistojo viduryje ir tarė: „Ramybė jums!“ Tai pasakęs, jis kvėpė į juos ir tarė: „Imkite Šventąją Dvasią. Kam atleisite nuodėmes, tiems jos bus atleistos, o kam sulaikysite, – sulaikytos“ (Jn 20, 19-23)

Evangelistas Lukas pasakoja Sekminių dieną įvykus praėjus penkiasdešimt dienų po Velykų. O Jonas savo Evangelijoje teigia, kad visa tai įvyksta tos pačios dienos vakare, tai yra, pirmają dieną po šabo. Dieną, kai buvo rastas tuščias Jėzaus kapas. Jonas sako, kad Šventoji Dvasia yra Prisikėlusiojo dovana gimstančiai krikščionių bendrijai. 

Patirkime visa keičiančią Šventosios Dvasios jėgą, nuo balandžio 6 iki gegužės 18 d. antradieniais 20 val. jungdamiesi į nuotolines paskaitas zoom platformoje drauge su Romoje studijuojančiu kun. Andriumi Končiumi.

Pasimatykime šį antradienį 20 val. zoom platformoje: https://us02web.zoom.us/j/89139078348?pwd=bzVYMmFXc3VxRmdWNm1FOFdnN1BGdz09

Meeting ID 891 3907 8348; Passcode 829460

Jeigu neturite instaliavęsi zoom programos kompiuteryje, prie nuotolinių paskaitų prisijunkite taip:

  1. Paspaudus nuotolinių paskaitų nuorodą atsidarys interneto naršyklės langas, kuriame spustelėkite užrašą mėlyname fone „Launch Meeting”;
  2. Puslapiui persikrovus, po užrašu mėlyname fone „Launch Meeting” atsiras tekstas „Having issues with Zoom Client? Join from Your Browser„. Spustelėkite „Join from Your Browser”.
  3. Įveskite savo vardą ir spauskite „Join”.