Skelbimai 01-09

Šiandien baigiasi liturginis šv. Kalėdų laikotarpis. Tradiciškai iki vasario 2 d. liturgijoje galima giedoti kalėdines giesmes.

Ateinantį sekmadienį, sausio 16 d., LRT televizija 12.30 val. transliuos šv. Mišias iš mūsų bažnyčios. Jas aukos arkivyskupas Gintaras Grušas. Išimties tvarka šv. Mišios bus aukojamos ne 12.00 val., kaip esame įpratę, bet 12.30 val.

Sausio 13 d. – Laisvės gynėjų diena, tiek rytinėse, tiek vakarinėse šv. Mišiose melsimės už mūsų Tėvynę Lietuvą ir už visus tuos, kurie gynė Jos Laisvę ir Nepriklausomybę.

Sausio 14 d. mėnesio keturioliktoji diena, mažieji Kryžiaus Išaukštinimo atlaidai. 11.30 val. rožinio malda, o 12 val. šv. Mišios, transliuos Marijos radijas.

Sausio 13 d. jūsų lauks pirmosios šįmet Taizé pamaldos: mūsų valstybei ši diena labai svarbi, tad kviečiame susitikti ir pabūti kartu maldoje.

Sausio 16 d. (sekmadienį) po 16 valandos šv. Mišių jūsų lauks diskusijų klubas. Kviesime parapijos jaunimą drauge pradėti Sinodo kelionę, kad galėtume augti ir keliauti drauge su visa bažnyčia.

Sausio 16 d. 17.00 val. mūsų parapijos namuose iliustracijų parodos apie Adelę Dirsytę atidarymas bei knygos apie ją pristatymas.

Nuo sausio 24 d. kviečiame tėvelius, kurių vaikai pas mus ruošiasi I Komunijai, į ALFĄ kursą. Pakvietimas registruotis tėveliams buvo išsiųstas elektroniniu paštu.

Dėkojame visiems geradariams ir Vilniaus Kalvarijų mylėtojams, aukojantiems mūsų parapijos išlaikymui! https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email

Zakristijoje kviečiame įsigyti ir atrasti naujus žurnalų šeimai Kelionė bei Artuma numerius bei žavingą žurnalą vaikams BITUTĖ.

Visiems palaimintos savaitės