Skelbimai 01-23

III eilinis sekmadienis

II eilinis sekmadienis – popiežiaus Pranciškaus iniciatyva nuo 2019 m. yra švenčiamas Dievo Žodžio sekmadienis. Tai ypatingas kvietimas atrasti Dievo slėpinį skaitant Šventąjį Raštą. Popiežius primena, kad „Jėzus Kristus beldžiasi į mūsų duris per Šventąjį Raštą; jei įsiklausome ir atveriame proto bei širdies duris, jis įžengia į mūsų gyvenimą ir lieka su mumis”. Tegul tai būna ypatingas laikas, kai skaitant įkvėptus tekstus atrandame Dievą ir stipriname tikėjimą.

Parapijos namų didžioje salėje yra eksponuojama paroda apie ADELĘ DIRSYTČĘ. (Dievo tarnaitė Adelė Dirsytė buvo veikli ateitininkė, Sibiro kankinė. Savo gyvenimu ji parodė, kad meilė yra stipresnė už prievartą, kad tikėjimas į Dievą ir meilė Tėvynei padeda ištverti visus išmėginimus, o turintis prasmę žmogus niekada nepasiduoda). Parodą galima bus aplankyti iki vasario 27 d. (sekmadieniais), ar iš anksto suderinus laiką zakristijoje. Knygą, apie šią nuostabią asmenybę galima isigyti pas mus zakristojoje.

Primename, jog iki sausio 25 dienos tęsiasi maldų savaitė už krikščionių vienybę! Nuoširdžiai kviečiame įsijungti į bendrą maldą už krikščionių vienybę – svarbų Kristaus siekimą savo įkurtoje Bažnyčioje. Už šią maldą, Bažnyčia duoda galimybę laimėti visuotinius atlaidus, išpildžius įprastas sąlygas. Ekumeninės pamaldos už krikščionių vienybę vyks Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje (Šv. Jono g. 12) sausio 25 d., antradienį, 18 val.

Sausio 29 d., – 16 val. kviečiame į ses. Rimos naujos knygos vaikams „Dvi karalienės“ pristatymą. Susitikimas vyks mūsų parapijos Didžiojoje salėje. Dalyvaus ses. Rima, ją kalbins ses. Adelė. Laukiame Jūsų visų: ir tų, kurie knygą jau skaitė, ir tų, kurie jos dar nematė. Ateikite su savo klausimais ir gera nuotaika. S. Rimos knygą jau galima įsigyti pas mus zakristijoje.

Nuo sausio 24 d. kviečiame tėvelius, kurių vaikai pas mus ruošiasi į Komunijai į ALFĄ kursą. Pakvietimas registruotis tėveliams buvo išsiųstas elektroniniu paštu. Brangius mūsų parapijiečius prašome palydėti visus ALFOS kurso dalyvius savo malda.

Dėkojame visiems geradariams ir Vilniaus Kalvarijų mylėtojams – aukojantiems mūsų parapijos išlaikymui! https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email

Zakristijoje kviečiame įsigyti ir atrasti naujus žurnalų šeimai Kelionė bei Artuma numerius. Bei žavingą žurnalą vaikams BITUTĖ.

Palaimintos savaitės