Skelbimai 11-28

I ADVENTO SEKMADIENIS

Lapkričio 28 d. – pirmasis Advento sekmadienis. Adventas yra džiugus Kristaus gimimo laukimo laikas. Advento simbolis – vainikas, su keturiomis žvakėmis, kurios primena mums keturis Advento sekmadienius. Tikiuosi tokių vainikų nepritrūks ir jūsų šeimose, o visi atneštieji advento vainikai šiandien bus laiminami po kiekvienų Mišių. O palaimintus advento vainikus nuo šiandien per visą savaitę galite pasiimti namo.

Dar vienas advento išskirtinumas: Rarotų šv. Mišios žvakių šviesoje. Jos bus aukojamos šiokiadieniais 07.00 val. ryte.

Ketvirtadieniais po rytinių šv. Mišių norime pakviesti į valandinę Švč. Sakramento Adoracija, pabūti Viešpaties artumoje.

Gruodžio 4 d., šeštadienį, kviečiame eiti Kryžiaus kelią:

  • 8 val. Kryžiaus kelio pradžia nuo Sopulingosios koplyčios Baltupiuose;
  • 12 val. Šv. Mišios bažnyčioje.

Gruodžio 4d . 20 val. kviečiame į mūsų parapijos namus ir knygos pristatymą:

Jūratė Micevičiūtė pristatys savo antrąja kelionių knygą „4 keliai prie gyvybės medžio“. Autorė šiuo metu gyvena Ispanijoje, todėl bus teletiltas su Ispanija. Mes gyvai susirinksime, o autore su mumis prisijungs per Zoomą.

Ateinantį sekmadienį po 16 val. Mišių kviečiame pasilikti adoracijoje ir maldos vakare.

Skelbimas vaikams, šeimoms, jauniems ir seniems bei visiems mokantiems rašyti. Visą Adventą kviečiame rašyti laiškus, kalėdines atvirutes ir sveikinimus Gerontologijos centre gyvenantiems seneliams. Savo kalėdinį sveikinimą atneškite į zakristiją, o mes jį perduosime vienišiems seneliams.

Kiekvieną ketvirtadienį 20.00 Zoom platformoje kviečiame kartu su mūsų mons. Janu Kasiukevičiumi skaityti Šv. Raštą LECTIO DIVINA metodu.

Kviečiame aplankyti Aloyzo Stasiulevičiaus tapybos parodą “KRISTAUS KANČIOS ISTORIJA” (Paroda bus eksponuojama mūsų parapijos namų didžiojoje salėje iki gruodžio 31 d.).

Kviečiame visus ateinatį sekmadienį 18 val. mūsu bažnyčioje į ADVENTO VAKARĄ,  kurį parengė LIETUVOS MUZIKOS IR TEATRO AKADEMIJOS BENDRUOMENĖ, su vakaro programa ir atlikėjais galite susipažinti afišoje skelbimų lentoje ir mūsu parapijos internetiniame puslapyje. Renginio pabaigoje kviečiame agapei.

Zakristijoje kviečiame įsigyti ir atrasti žurnalus šeimai Kelionė bei Artuma. O vaikams norime pasiūlyti Advento kelionės kalendorių, kuris padės visai šeimai prasmingiau ir kūrybiškiau išgyventi Advento laikotarpį, kurį netrūkus pradėsime ir dar labiau pasiruošti šv. Kalėdoms. Nauji kalendoriai laukia Jūsų zakristijoje, jų kaina 5 eurai.

Išmaniosios muzikinės atvirutės, jau laukia jūsų zakristijoje!

Palaimintos savaitės