Skelbimai XXI eilinis sekmadienis

  1. Ačiū visiems už bendrą maldą ir dvasinę bendrystę
  2. Norime pakviesti į piligrimystę: rugsėjo 2 d., ketvirtadienį, į Trakùs, o šeštadienį, rugsėjo 11 d.į Šiluvą. Kelionės į Trakus kaina 5€, į Šiluvą – 10€. Registracija zakristijoje. Į Trakus išvykstame 10.30 , 12.00 val. ten šv. Mišios, o į Šiluvą 07.00 val.
  3. Paskutinį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 28 d., kviečiame praleisti piligrimystėje Gailestingumo keliu kartu su mūsų kun. Davydu Grigaliūnu– jungiančiu svarbiausias, šv. Faustinos ir pal. Mykolo Sopočkos gyvenimus menančias vietas. Piligrimystės pradžia rugpjūčio 28-ąją, šeštadienį, 10 val. šv. Mišiose Dievo Gailestingumo Šventovėje, Vilniuje (Dominikonų g. 12)

Daugiau info mūsų parapijos Facebooke, reikalinga išankstinė registracija.

  1. VAJC kviečia į tradicinį piligriminį žygį: Aušros Vartai-Trakai, rugsėjo 4 d., pradžiai 08.00 val. Nuo Aušros Vartų koplyčios. Jau penkioliktą kartą rudenį pradėsime žygiuodami į Trakus pas Mariją. Tai laikas atgaivinti kūną ir sielą, susitikti jauną Bažnyčią, grožėtis rudenėjančia gamta ir įsikvėpti naujiems mokslo metams.
  2. Mokyklinėms ir kanceliarinėms priemonėms kviečiame kaip ir kasmet pasidalinti su mūsų parapijos Carito vaikais. Kanceliarinių priemonių galima paaukoti nuo kito sekmadienio į dėžę prie Marijos altoriaus.
  3. Nuo rugsėjo mėn. pradėsime vaikų registraciją, norinčių mūsų bendruomenėje šiais mokslo metais pasiruošti Pirmajai Komunijai. Daugiau informacijos mūsų parapijos internetiniame puslapyje, Facebook e ir skelbimų lentoje.
  4. Kitą sekmadienį, prieš mokslo metų pradžią, šventinsime mokyklines priemones, tad vaikai tegu atsineša jas į šv. Mišias.

 

Visiems palaimintos savaitės!!