2022 10 16 PARAPIJOS SKELBIMAI

XXIX eilinio sekmadienio (spalio 16 d.) skelbimai

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie vakar vykusios „Maisto banko” akcijos. Akcijos metu surinkome 890 vienetų įvairių produktų, kuriuos paaukojo 193 žmonės. Tariame ačiū savanoriams, aukotojams, visiems, kurie ar tarnyste, ar auka stengiasi ištiesti pagalbos ranką tiems, kuriem to labiausiai reikia, ypač šiais neramiais laikais. 

 

Spalio mėnesį Bažnyčia kviečia kasdien kalbėti Rožinį. Mūsų bažnyčioje Rožinio pamaldos vyks kasdien prieš Šv. Mišias, todėl kviečiame į Mišias ateiti anksčiau. Šiokiadieniais ir šeštadieniais rožinį kalbėsime 18.45 val., sekmadieniais 11.30 val.

 

Šiuo metu sekmadieniais mūsų parapijos svetainėje ir Youtube kanale sekmadieniais yra transliuojamos tik 10.30 val. šv. Mišios.

 

Šį sekmadienį – jaunimo sezono atidarymas. Kviečiame visus į 16 val. šv. Mišias, po kurių bus trumpa agapė ir būsimų veiklų pristatymas.

Po šios dalies, visus (tai aktualu visiems parapijiečiams!) kviesime keliauti kartu į rankų šešėlių teatro spektaklį „Pasija pagal Matą” 19 val. Šv. Jonų bažnyčioje.

Tai trečias ir paskutinis kartas, kai pasaulyje rodomas šis spektaklis.

Daugiau apie spektaklį: https://facebook.com/events/s/budrugana-gagra-sakartvelas-sp/643959073771739/

 

Ateinantį sekmadienį, spalio 23 d., bus minima Pasaulinė misijų diena. Tądien rinkliava bus skirta misijoms paremti.

 

Kviečiame suaugusius žmones registruotis pasiruošimui Įkrikščioninimo: Krikšto ir Eucharistijos sakramentams.

Išsami informacija ir registracija internetu čia:

https://forms.gle/4LHqgixCUCoGUCXKA

 

Zakristijoje laukiame lapelių su užrašytais mirusiųjų vardais Vėlinių oktavai. Vėlinių aštuondienio metu giedodami mišparus skaitysime jų vardus, o po to aukosime šv. Mišias už juos.

 

Spalio mėnesio ketvirtadienio vakarais kviečiame susipažinti su Visų Šventųjų litanijoje minimais šventaisiais. Pradedant nuo šios savaitės, kiekvieną spalio ketvirtadienį, 20 val., mūsų bažnyčioje vyks trumpos katechezės apie šventumą ir šventuosius. Jas taip pat transliuosime per parapijos Youtube kanalą. Kviečiame jungtis!

Lenkų kalba katechezės vyks spalio mėnesio šeštadieniais 17 val. bažnyčioje.

 

Zakristijoje kviečiame įsigyti ir atrasti žurnalus šeimai Kelionė bei naujausią Artumos numerį.

Tai pat galite įsigyti naujausią dr. Ingridos Gudauskienės knygą „Biblijos vyrai ir moterys kryžkelėse“.