Skelbimai 02-06

V Eilinis Sekmadienis

Parapijos namų didžioje salėje  yra eksponuojama paroda apie  ADELĘ DIRSYTĘ. (Dievo tarnaitė Adelė Dirsytė buvo veikli ateitininkė, Sibiro kankinė. Savo gyvenimu ji parodė, kad meilė yra stipresnė už prievartą, kad tikėjimas į Dievą ir meilė Tėvynei padeda ištverti visus išmėginimus, o turintis prasmę žmogus niekada nepasiduoda). Parodą galima bus aplankyti iki vasario 27 d. (sekmadieniais), ar iš anksto suderinus laiką zakristijoje. Knygą, apie šią nuostabią asmenybę galima įsigyti pas mus zakristijoje.

Vasario 10 d. – 20 val. jaunimas kviečia į Taizé pamaldas (parapijos namuose, palėpėje), kuriose susitiksime giesmei ir maldos bendrystei.

Vasario 11. bažnyčią mini Liurdo Švč. Mergelę Mariją, tai pat, ir pasaulinę ligonių dieną. Bažnyčia ypač meldžiasi už visus medicinos darbuotojus, gydytojas ir gydytojus, slaugytojas ir slaugytojus. Ta dieną melsimės už visus, kurie kovoja su ligos ir kančios sunkumais. Mišios už ligonius su patepimo sakramento teikimu 12.00 val.

Mūsų parapijos Caritas kviečia prisijungti naujus Carito savanorius. Ypač prie prasidedančios Carito „Artumo“ programos, kurios tikslas – rūpintis itin pažeidžiamais vyresnio amžiaus vienišais žmonėmis, ligoniais ir neįgaliaisiais, teikti jiems reikiamą pagalbą ir padėti pasijusti pilnaverčiais bendruomenės nariais. Carito kvietimą rasite skelbimų lentoje, bei internetiniame puslapyje, arba jau dabar užpildykite savanorio anketas, kurios yra padėtos bažnyčios gale ir įmeskite jas į Carito dėžutę. Jūsų įsitraukimas į šią veiklą taps geriausiu meilės liudijimu žmogui, kuriam reikia mūsų artumo. Kviečiame pildyti savanorių anketą: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSc801NOvhBWu8…/viewform

Dėkojame visiems geradariams ir Vilniaus Kalvarijų mylėtojams – aukojantiems mūsų parapijos išlaikymui! https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email

Zakristijoje kviečiame įsigyti ir atrasti žurnalus šeimai Kelionė bei Artuma. Bei žavingą žurnalą vaikams BITUTĖ. Tai pat Jūsų laukia knygos, apie kankinę Adėlę Dirsytę ir s. Rimos parašyta knyga: Dvi karalienės.

Visiems palaimintos savaitės!