Skelbimai 02-13

VI Eilinis Sekmadienis

Vasario 16 d. LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA, šv. Mišios už Tėvynę LIETUVĄ 12.00 val., Mišios vadovaus Vilniaus kunigų seminarijos dvasios tėvas, kun. Gintaras Blužas. Tą dieną nebus 07.00 val. Mišių ryte.

Tradicinis​ Ekumeninis rytų ir vakarų bažnyčios sakralinės muzikos vakaras šį kartą įvyks mūsų VILNIAUS ŠV. KRYŽIAUS ATRADIMO (KALVARIJŲ) BAŽNYČIOJE Vasario15d., antradienį, 20 val. Dalyvaus Vilniaus krikščionių šventovių chorai! Tad maloniai kviečiame tokiu būdu Vasario 16 d. šventės išvakarės pradėti su malda už mūsų Tėvynę Lietuvą!

Parapijos jaunimas tradiciškai kviečia trečiąjį mėnesio sekmadienį, t.y. jau kitą sekmadienį po 16 val. Mišių susitikti diskusijai apie tai, kaip švenčiame savo tikėjimą. Ateikite, nes juk didžiausia šventė – dalintis tikėjimu su bendruomene.

Mūsų parapijos Caritas kviečia prisijungti naujus Carito savanorius. Ypač prie prasidedančios Carito „Artumo“ programos, kurios tikslas – rūpintis itin pažeidžiamais vyresnio amžiaus vienišais žmonėmis, ligoniais ir neįgaliaisiais, teikti jiems reikiamą pagalbą ir padėti pasijusti pilnaverčiais bendruomenės nariais. Carito kvietimą rasite skelbimų lentoje, bei internetiniame puslapyje, arba jau dabar užpildykite savanorio anketas, kurios yra padėtos bažnyčios gale ir įmeskite jas į Carito dėžutę. Jūsų įsitraukimas į šią veiklą taps geriausiu meilės liudijimu žmogui, kuriam reikia mūsų artumo.

Dėkojame visiems geradariams ir Vilniaus Kalvarijų mylėtojams – aukojantiems mūsų parapijos išlaikymui! https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email

Zakristijoje kviečiame įsigyti ir atrasti žurnalus šeimai Kelionė bei Artuma. Bei žavingą žurnalą vaikams BITUTĖ. Tai pat Jūsų laukia knygos, apie kankinę Adėlę Dirsytę ir s. Rimos parašyta knyga: Dvi karalienės.

Visiems palaimintos savaitės!!