Skelbimai 02-20

VII eilinis sekmadienis

Parapijos namų didžioje salėje eksponuojama paroda apie ADELĘ DIRSYTĘ. (Dievo tarnaitė Adelė Dirsytė buvo veikli ateitininkė, Sibiro kankinė. Savo gyvenimu ji parodė, kad meilė yra stipresnė už prievartą, kad tikėjimas į Dievą ir meilė Tėvynei padeda ištverti visus išmėginimus, o turintis prasmę žmogus niekada nepasiduoda). Parodą galima bus aplankyti iki vasario 27 d. (sekmadieniais), ar iš anksto suderinus laiką zakristijoje. Knygą, apie šią nuostabią asmenybę galima įsigyti pas mus zakristijoje.

Vasario 25-27 d. Vilniaus kunigų seminarijoje Pašaukimų savaitgalis vyrams nuo 17 m.

Norinčius dalyvauti prašome registruotis iš anksto.

Daugiau informacijos vilniaus kunigų seminarija.lt

https://www.seminarija.lt/index.php?id=54&nid=654

Mūsų parapijos Caritas kviečia jungtis naujus Carito savanorius. Ypač prie prasidedančios Carito „Artumo“ programos, kurios tikslas – rūpintis itin pažeidžiamais vyresnio amžiaus vienišais žmonėmis, ligoniais ir neįgaliaisiais, teikti jiems reikiamą pagalbą ir padėti pasijusti pilnaverčiais bendruomenės nariais. Carito kvietimą rasite skelbimų lentoje, bei internetiniame puslapyje, arba jau dabar užpildykite savanorio anketas, kurios yra padėtos bažnyčios gale ir įmeskite jas į Carito dėžutę. Jūsų įsitraukimas į šią veiklą taps geriausiu meilės liudijimu žmogui, kuriam reikia mūsų artumo.

Dėkojame visiems geradariams ir Vilniaus Kalvarijų mylėtojams – aukojantiems mūsų parapijos išlaikymui! https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email

Zakristijoje kviečiame įsigyti ir atrasti žurnalus šeimai Kelionė bei Artuma. Bei žavingą žurnalą vaikams BITUTĖ. Tai pat Jūsų laukia knygos, apie kankinę Adėlę Dirsytę ir s. Rimos parašyta knyga: Dvi karalienės.

Visiems palaimintos savaitės