Skelbimai 03-13

II gavėnios sekmadienis

Šiuo metu Ukrainai kaip niekuomet reikalingas visapusiškas mūsų palaikymas. Vilniaus arkivyskupijos Caritas kviečia aukoti šiltus, patogius laisvalaikio drabužius moterims ir vaikams iš Ukrainos.
Renkami tik nauji daiktai, drabužiai ir batai. Šiuo metu reikalingi vaikiški drabužiai ir avalynė bei moteriški drabužiai (tik striukės, megztiniai, džemperiai, džinsai, sportinės kelnės, kepurės) ir avalynė (tik šilti batai ir kedai). Taip pat patalynė, antklodės, vonios rankšluosčiai. Atnešdami tik reikalingus, kriterijus atitinkančius daiktus palengvinsite šiuo metu įtemptai besidarbuojančių savanorių veiklą.

Drabužių ir daiktų, išvardintų sąraše, lauksime nuo pirmadienio iki trečiadienio tarp 10:00 val. ir 19:30 val. mūsų bažnyčios zakristijoje. Ketvirtadienį viską, ką surinkome pristatysime į Vilniaus Arkivyskupijos Caritą.

Ačiū už Jūsų jautrumą ir norą ištiesti ranką kenčiantiems nuo karo žmonėms.

Kreipiamės į šeimas ar pavienius asmenis, kurie norėtų ir galėtų tapti bičiuliais atvykstantiems iš Ukrainos (tai yra palaikyti ryšį, bendravimą su jais). Aktualu būtų žinoti kiek šeimoje narių, kokio amžiaus vaikai, kokiomis kalbomis gali bendrauti, kur gyvena ir pan. Informacijos lauksime zakristijoje.

Pirmadienis – keturioliktoji mėnesio diena, mažieji Kryžiaus Išaukštinimo atlaidai. 11.30 rožinio maldai vadovaus, o 12 val. Šv. Mišias aukos kun. Miroslav Grabobski – Vilniaus Šv. Arkangelo Rapolo parapijos klebonas. Tiek rožinio maldą, tiek Šv. Mišias transliuos Marijos Radijas.

Pasaulyje tvyrant įtampai kiekvieną sekmadienį 12 val. Šv. Mišių metu, prašant taikos ir Dievo globos, bus giedamos „suplikacijos” ir kalbama malda už taiką. Šiokiadieniais po vakaro Šv. Mišių kalbėsime Dievo Gailestingumo vainikėlį, maldą į Arkangelą Mykolą ir giedosime suplikacijas. Penktadieniais nuo 7:30 iki 17:00 mūsų bažnyčioje vyksta Švč. Sakramento Adoracija prašant taikos Ukrainoje ir visame pasaulyje.

Gavėnios laikotarpio pamaldumo praktikos mūsų bažnyčioje:

Kryžiaus Kelias penktadieniais 18.30

Graudūs Verksmai sekmadieniais 11.30

Kaip sekasi žaisti Vilniaus Kalvarijų BINGO? Jei jau spėjai surinkti eilutę, stulpelį ar įstrižainę užsuk į Zakristiją, kur tavęs lauks dovana – naujieji Vilniaus Kalvarijų maišeliai. Žaidime nedalyvaujantys parapijiečiai ir parapijos svečiai turės galimybę maišelį įsigyti.

Ateinantį sekmadienį parapijos jaunimas po 16.00 val. šv. Mišių kviečia į diskusijų klubą, toliau žengsime sinodiniu keliu, įsiklausydami į Šv. Dvasią tęsime diskusiją apie tai, kas šiandien rūpi Bažnyčiai.

Visą gavėnios laikotarpį bažnyčioje jūsų lauks pasninko dėžė: kviečiame paremti mūsų parapijoje vargą ir nepriteklių patiriančius žmones aukojant ilgesnio galiojimo maisto produktus.

Penktadieniais 20 val. kviečiame visus jungtis į bendrą Dievo Gailestingumo vainikėlio maldą ir S. Faustinos „Dienoraščio” skaitymus. Susitikime Online mūsų parapijos puslapyje lt https://vilniauskalvarijos.lt/ arba Youtube https://www.youtube.com/channel/UCh1ooWJI-zGTxsvJMA9Br_g

Dėkojame visiems geradariams ir Vilniaus Kalvarijų mylėtojams, aukojantiems mūsų parapijos išlaikymui! PARAMA

Kviečiame parapijiečius trumpam atsitraukti nuo šių dienų karinių žiaurumų ir leistis į piligrimystę Maltoje – vidinio atsivertimo kelionę prašant taikos Pasauliui ir karo pabaigos. Kelionė vyks nuo balandžio 24 d. iki gegužės 1 d. Grupę lydės kun. Dovydas Grigaliūnas. Daugiau informacijos ir registracija zakristijoje.

Kviečiame dalyvauti Kalvarijų parapijos gavėnios rekolekcijose, kurioms vadovaus Vilniaus arkivyskupijos vyskupas augziliaras Darius Trijonis. Rekolekcijos vyks kovo 18-20 d. Vilniaus jėzuitų gimnazijos Guopstų stovyklavietėje, apie 20 km nuo Vilniaus. Renginio pradžia penktadienį vakare, planuojame baigti sekmadienį po pietų. Galima dalyvauti ir be nakvynės, tai reikia pažymėti registracijos anketoje. Jeigu nusprendėte dalyvauti, kviečiame užpildyti anketą: https://forms.gle/n5MjNrGA5N6uLsF17 Jeigu turite klausimų ar pasitikslinimų arba norite registruotis ne elektroniniu būdu, kreipkitės – el. paštu miskiniene.sonata@gmail.com arba telefonu 868625931

Zakristijoje kviečiame įsigyti ir atrasti žurnalus šeimai (Naujausius žurnalų Kelionės ir Artumos numerius).

Visiems palaimintos savaitės!