Skelbimai 03-27

IV Gavėnios sekmadienis

Ačiū už visa tai, ką aukojate bėgantiems nuo karo Ukrainos žmonėms. Ačiū už aktyvų ir dosnų dalyvavimą Maisto banko akcijoje, surinkome 1127 vienetus produktų. Ačiū visiems sąvanoriams ir paremusiems šią nuostabią akciją.

Mielieji, šiais neramiais karo laikais į Lietuvą atvyksta vis daugiau ukrainiečių karo pabėgėlių, kuriems labai trūksta būstų, ypatingai Vilniuje ir jo apylinkėse. Dauguma iš jų yra finansiškai pajėgūs mokėti už būsto nuomą. Tad jeigu turite butą, sodybą ar bet kokias gyvenimui tinkančias patalpas, prašome užsukti į zakristiją – mūsų parapijietis profesionalus nekilnojamo turto brokeris Mantas Junevičius VISIŠKAI NEMOKAMAI tarpininkaus apgyvendinant ukrainiečius. Ačiū už Jūsų dosnumą.

Pasaulyje tvyrant įtampai kiekvieną sekmadienį 12 val. Šv. Mišių metu, prašant taikos ir Dievo globos, bus giedamos „suplikacijos” ir kalbama malda už taiką. Šiokiadieniais po vakaro Šv. Mišių kalbėsime Dievo Gailestingumo vainikėlį, maldą į Arkangelą Mykolą ir giedosime suplikacijas. Penktadieniais nuo 7:30 iki 17:00 mūsų bažnyčioje vyksta Švč. Sakramento Adoracija prašant taikos Ukrainoje ir visame pasaulyje.

Ateinantį sekmadienį po 16 val. Mišių kviečiame pasilikti adoracijoje ir maldos vakare.

Balandžio 2 d. – pirmas mėnesio šeštadienis: tradiciškai vyks Kryžiaus Kelias Vilniaus Kalvarijose. Pradžia 8.00 nuo Sopulingosios koplyčios Baltupiuose, šalia sanatorijos „Pušyno Kelias”. 12.00 Šv. Mišios bažnyčioje.

Gavėnios laikotarpio pamaldumo praktikos mūsų bažnyčioje:

  • Kryžiaus Kelias penktadieniais 18.30
  • Graudūs Verksmai sekmadieniais 11.30

Kaip sekasi žaisti Vilniaus Kalvarijų BINGO? Jei jau spėjai surinkti eilutę, stulpelį ar įstrižainę užsuk į Zakristiją, kur tavęs lauks dovana – naujieji Vilniaus Kalvarijų maišeliai. Žaidime nedalyvaujantys parapijiečiai ir parapijos svečiai turės galimybę maišelį įsigyti.

Visą gavėnios laikotarpį bažnyčioje jūsų lauks pasninko dėžė: kviečiame paremti mūsų parapijoje vargą ir nepriteklių patiriančius žmones aukojant ilgesnio galiojimo maisto produktus.

Mūsų parapijos Caritas Artumo programos savanoriai norėtų padėti sumažinti vienišumą mūsų parapijoje. Jei Jūs pažįstate žmonių, kurie dėl savo amžiaus, ligos ar neįgalumo jaučiasi ir/ar yra vieniši, arba slaugo artimuosius ir dėl to neturi galimybės išeiti iš namų, prašau, padėkite mums su jais susipažinti. Prie bažnyčios įėjimo rasite skrajutes su visais kontaktais, į ką kreiptis. Prašau paimkite ir/ar perduokite tiems žmonėms, kuriems ši informacija gali būti aktuali. Taip pat daugiau informacijos rasite plakate, kabančiame lauke esančioje skelbimų lentoje. Nuoširdžiai dėkojame už jūsų pagalbą!

Penktadieniais 20 val. kviečiame visus jungtis į bendrą Dievo Gailestingumo vainikėlio maldą ir S. Faustinos „Dienoraščio” skaitymas. Susitikime Online mūsų parapijos puslapyje lt https://vilniauskalvarijos.lt/ arba Youtube https://www.youtube.com/channel/UCh1ooWJI-zGTxsvJMA9Br_g

Gavėnia taip pat yra laikas, kai dažnai naudojamės atgailos ir susitaikinimo sakramentu. Mūsų bažnyčioje išpažinties klausomasi kasdien prieš kiekvienas šventąsias Mišias. Šeštadienį išpažinčių klausysime nuo 15.00 iki 17.00. Nepamirškime gerai pasiruošti sakramentinei išpažinčiai ir įvykdyti visas atgailos sakramento sąlygas.

Didžios savaitės pirmadienį lankysime mūsų parapijos ligonius bei vyresnio amžiaus žmones, kurie norėtų atlikti velykinę išpažinti ir priimti Komuniją. Jeigu turime savo aplinkoje tokius žmones, arba juos pažįstate prašome užrašyti juos zakristijoje.

Kovo 25 d. (penktadienį) nuo 15 val. Kolumbo Riteriai pradeda priimti Ukrainos karo pabėgėlius Vilniaus arkivyskupijai suteikus patalpas Bazilijonų viešbutyje. Viso planuojama priimti iki 90 asmenų. Karo pabėgėliams reikės užtikrinti centralizuotą maitinimą. Maisto pirkimui galima paaukoti į Lietuvos Kolumbo riterių sąskaitą. Rekvizitai paramai mūsų parapijos Facebooke.

Kviečiame šiais metais skirti 1,2 proc. GPM mūsų Vilniaus Kalvarijų parapijai. Užpildyti reikalingą formą kviečiame iki gegužės 2 d. Nuo šių metų paramą paskirti galimybė bus tik elektroniu būdu. Daugiau informacijos zakristijoje.

Zakristijoje kviečiame įsigyti ir atrasti žurnalus šeimai (Naujausius žurnalų Kelionės ir Artumos numerius).

Visiems palaimintos savaitės