Skelbimai 12-12

III ADVENTO SEKMADIENIS

III advento sekmadienio rinkliava, yra skirta paremti ir mūsų parapijos ir Vilniaus arkivyskupijos Carito veiklą.

Gruodžio 14 d. mažieji mūsų parapijos atlaidai, 11.30 rožinio malda, o 12.00 val. šv. Mišios, tiek rožinį, tiek šv. Mišias transliuos Marijos radijas. Šią dieną melsimės ypatingai už a.a. kun. Marek Butkevič minėdami jo 5 mirties metines.

Gruodžio 18 d., nuo 13.00 iki 17.00 val. kunigai klausys išpažinčių bažnyčioje. Neatidėkime išpažinties paskutinėms Advento dienoms. .

Gruodžio 19 d. pradėsime šių metų advento rekolekcijas, sekmadienį vietoj 16.00 val. šv. Mišių, bus susitaikinimo pamaldos (LT ir PL), kurių metų kunigai klausys išpažinčių, o gruodžio 20, 21, ir 22 19.00 val. kviečiame į rekolekcijų šv. Mišias su pamokslu. Rekolekcijas šiais metais mums praves dr. Kun. Mindaugas Sabonis. Šiomis dienomis nuo 18.00 val. bus klausoma išpažinčių. Rekolekcijos bus transliuojamos mūsų parapijos internetinėje svetainėje ir mūsų parapijos youtube kanale.

Kviečiame į visos paros Švč. Sakramento Adoraciją nuo gruodžio 20 d. 8.00 iki 21 d. 6.45. Parapijos grupeles ir pavienius asmenis kviečiame registruotis konkrečiai valandai (būtina užsirašyti zakristijoje).

Rarotų šv. Mišios žvakių šviesoje. Jos yra aukojamos šiokiadieniais 07.00 val. ryte.

Ketvirtadieniais po rytinių šv. Mišių kviečiame į valandinę Švč. Sakramento Adoracija, pabūti Viešpaties artumoje.

Pašventintų Kalėdaičių sekmadieniais rasite prie šoninių durų, o šiokiadieniais – zakristijoje. Prie Marijos altoriaus kviečiame įsigyti Carito žvakučių „Gerumas mus vienija“, kurias uždekite savo Advento vainike. Kaip ir kasmet, prie Kryžiaus relikvijos pastatyta Žaislų dėžė – kviečiame paaukoti tik gerus žaislus CARITAS globojamiems vaikams.

Skelbimas vaikams, šeimoms, jauniems ir seniems bei visiems mokantiems rašyti. Visą Adventą kviečiame rašyti laiškus, kalėdines atvirutes ir sveikinimus Gerontologijos centre gyvenantiems seneliams. Savo kalėdinį sveikinimą atneškite į zakristiją, o mes jį perduosime vienišiems seneliams.

Tai pat kviečiame parapijos vaikus kartu su tėveliai padaryti žaislą mūsų parapijos eglutei, kuri stovės lauke šalia parapijos namų.

Šią savaitę atvyko naujas išmaniųjų kalėdinių atviručių tiražas, kuriomis galite nustebinti savo artimuosius. Suskubkite, nes atviručių kiekis ribotas!

Kiekvieną ketvirtadienį 20.00 Zoom platformoje kviečiame kartu su mūsų mons. Janu Kasiukevičiumi skaityti Šv. Raštą LECTIO DIVINA metodu.

Kviečiame aplankyti Aloyzo Stasiulevičiaus tapybos parodą “KRISTAUS KANČIOS ISTORIJA” (Paroda bus eksponuojama mūsų parapijos namų didžiojoje salėje iki gruodžio 31 d.).

Norime priminti, kad sekmadieniais eismas prie mūsų bažnyčios vyksta ratu: atvažiuokime pro seminariją, o išvažiuokime link Jeruzalės IKI parduotuvės.

Dėkojame visiems geradariams ir Vilniaus Kalvarijų mylėtojams – aukojantiems mūsų parapijos išlaikymui! https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email

Zakristijoje kviečiame įsigyti ir atrasti naujus žurnalų šeimai Kelionė bei Artuma numerius. Tai pat kviečiame įsigyti Jūratės Misevičiūtės knygą „4 keliai prie Gyvybės Medžio”. Kas yra bendro tarp Apokalipsės, Ispanijos ir Vilniaus Kalvarijų? Atsakymas šioje knygoje.

Palaimintos savaitės